У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7002-7001 Одеса — Ізмаїл Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Одеса - Ізмаїл номер 7002-7001 відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.26 і прибуває на станцію Ізмаїл о 22.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Білгород-Дністровський, Кулевча, Сарата, Арциз, Главані, Дзинілор.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Для виконання технічного обслуговування відміняється приміський поїзд №7002/7001 сполученням Одеса-Головна – Ізмаїл в добу 11.12.2021 та приміський поїзд №7004/7003 сполученням Ізмаїл – Одеса-Головна в добу 12.12.2021

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.26
Білгород-Дністровський 19.41 1 хв  19.42 1 г  15 хв 
Кулевча 20.12 1 хв  20.13 1 г  46 хв 
Сарата 20.31 1 хв  20.32 2 г  5 хв 
Арциз 20.55 1 хв  20.56 2 г  29 хв 
Главані 21.19 1 хв  21.20 2 г  53 хв 
Дзинілор 21.44 1 хв  21.45 3 г  18 хв 
Ізмаїл 22.36 4 г  10 хв 

У розкладі поїзда 7002-7001 Одеса-Головна — Ізмаїл можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31