У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7002 Ужгород — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ужгород - Львів номер 7002 відправляється зі станції Ужгород о 15.38 і прибуває на станцію Львів о 21.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7002 Ужгород - Львів пролягає по таким станціям як Батьово, Страбичово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Скотарське, Бескит, Лавочне, Славське, Тухля, Гребенів, Сколе, Стрий, Миколаїв-Дністровський, Задорожна, Пустомити.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 15.38
Батьово 16.23 2 хв  16.25 45 хв 
Страбичово 16.46 1 хв  16.47 1 г  8 хв 
Мукачево 17.02 15 хв  17.17 1 г  24 хв 
Карпати 17.32 1 хв  17.33 1 г  54 хв 
Свалява 17.44 2 хв  17.46 2 г  6 хв 
Воловець 18.17 2 хв  18.19 2 г  39 хв 
Скотарське 18.29 1 хв  18.30 2 г  51 хв 
Бескит 18.41 1 хв  18.42 3 г  3 хв 
Лавочне 18.53 1 хв  18.54 3 г  15 хв 
Славське 19.06 2 хв  19.08 3 г  28 хв 
Тухля 19.19 1 хв  19.20 3 г  41 хв 
Гребенів 19.30 1 хв  19.31 3 г  52 хв 
Сколе 19.41 2 хв  19.43 4 г  3 хв 
Стрий 20.15 2 хв  20.17 4 г  37 хв 
Миколаїв-Дністровський 20.41 1 хв  20.42 5 г  3 хв 
Задорожна 20.47 1 хв  20.48 5 г  9 хв 
Пустомити 21.07 1 хв  21.08 5 г  29 хв 
Львів 21.32 5 г  54 хв 

У розкладі поїзда 7002 Ужгород — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031