У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7003 Борщагівка — Бородянка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7003 сполученням Борщагівка - Бородянка відправляється зі станції Борщагівка о 16.10 і прибуває на станцію Бородянка о 17.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Святошин, Біличі, Ірпінь, Буча, Ворзель, Немішаєве, Клавдієве, Макійчукове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Борщагівка 16.10
Святошин 16.14 3 хв  16.17 4 хв 
Біличі 16.24 1 хв  16.25 14 хв 
Ірпінь 16.32 1 хв  16.33 22 хв 
Буча 16.37 1 хв  16.38 27 хв 
Ворзель 16.43 1 хв  16.44 33 хв 
Немішаєве 16.49 1 хв  16.50 39 хв 
Клавдієве 16.55 2 хв  16.57 45 хв 
Макійчукове 16.59 1 хв  17.00 49 хв 
Бородянка 17.06 56 хв 

У розкладі поїзда 7003 Борщагівка — Бородянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930