У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7003 Харків-Пас. — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7003 сполученням Харків-Пас. - Мерчик відправляється зі станції Харків-Пас. о 14.23 і прибуває на станцію Мерчик о 15.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нова Баварія, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 14.23
Нова Баварія 14.34 1 хв  14.35 11 хв 
Коротич 14.45 1 хв  14.46 22 хв 
Водяна 14.52 1 хв  14.53 29 хв 
Люботин 14.58 2 хв  15.00 35 хв 
Любівка 15.04 1 хв  15.05 41 хв 
Караванна 15.08 1 хв  15.09 45 хв 
Майський 15.12 1 хв  15.13 49 хв 
Манченки 15.16 1 хв  15.17 53 хв 
Горіховий Гай 15.20 1 хв  15.21 57 хв 
Просторе 15.25 1 хв  15.26 1 г  2 хв 
Мерчик 15.31 1 г  8 хв 

У розкладі поїзда 7003 Харків-Пас. — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031