У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7003 Харків-Пас. — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7003 сполученням Харків-Пас. - Мерчик відправляється зі станції Харків-Пас. о 14.23 і прибуває на станцію Мерчик о 15.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нова Баварія, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

12,13,15,16,25,26,28-31.10 №7003/7004 Харків Пас-Мерчик-Харків Пас відмінено 23,24.10 №7003,№6322 прослідують без зупинки по зп.Караванна 18.10 №7003 Харків Пас-Мерчик слідує зміненим розкладом (Харків Пас 14.23,Нова Баварія 14.37-14.38,Люботин 15.01-15.03.Мерчик 15.34

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 14.23
Нова Баварія 14.34 1 хв  14.35 11 хв 
Коротич 14.45 1 хв  14.46 22 хв 
Водяна 14.52 1 хв  14.53 29 хв 
Люботин 14.58 2 хв  15.00 35 хв 
Любівка 15.04 1 хв  15.05 41 хв 
Караванна 15.08 1 хв  15.09 45 хв 
Майський 15.12 1 хв  15.13 49 хв 
Манченки 15.16 1 хв  15.17 53 хв 
Горіховий Гай 15.20 1 хв  15.21 57 хв 
Просторе 15.25 1 хв  15.26 1 г  2 хв 
Мерчик 15.31 1 г  8 хв 

У розкладі поїзда 7003 Харків-Пас. — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930