У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7004-7003 Ізмаїл — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Ізмаїл - Одеса номер 7004-7003 відправляється зі станції Ізмаїл о 01.29 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Котлабух, Дзинілор, Главані, Арциз, Сарата, Кулевча, Білгород-Дністровський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізмаїл 01.29
Котлабух 02.03 2 хв  02.05 34 хв 
Дзинілор 02.24 2 хв  02.26 55 хв 
Главані 02.50 2 хв  02.52 1 г  21 хв 
Арциз 03.16 2 хв  03.18 1 г  47 хв 
Сарата 03.41 2 хв  03.43 2 г  12 хв 
Кулевча 04.02 2 хв  04.04 2 г  33 хв 
Білгород-Дністровський 04.36 2 хв  04.38 3 г  7 хв 
Одеса-Головна 06.11 4 г  42 хв 

У розкладі поїзда 7004-7003 Ізмаїл — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031