У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7004 Клавдієве — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7004 сполученням Клавдієве - Борщагівка відправляється зі станції Клавдієве о 08.42 і прибуває на станцію Борщагівка о 09.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Немішаєве, Кичеєве, Ворзель, Склозаводська, Буча, Лісова Буча, Ірпінь, Біличі, Новобіличі, Святошин.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Клавдієве 08.42
Немішаєве 08.48 1 хв  08.49 6 хв 
Кичеєве 08.52 1 хв  08.52 10 хв 
Ворзель 08.54 1 хв  08.55 12 хв 
Склозаводська 08.58 1 хв  08.59 16 хв 
Буча 09.02 1 хв  09.03 20 хв 
Лісова Буча 09.05 2 хв  09.07 23 хв 
Ірпінь 09.10 2 хв  09.12 28 хв 
Біличі 09.19 1 хв  09.20 37 хв 
Новобіличі 09.24 1 хв  09.24 42 хв 
Святошин 09.28 2 хв  09.30 46 хв 
Борщагівка 09.35 53 хв 

У розкладі поїзда 7004 Клавдієве — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031