У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7004 Мерчик — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7004 сполученням Мерчик - Харків-Пас. відправляється зі станції Мерчик о 16.38 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 17.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Нова Баварія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

16/10 змінюється розклад, прибуття на ст. Харків-Пас. о 17.54; з 17/10 курсує щоденно
з 2020-10-15 по 2020-12-31: з 16/10/2020: п. № 7004 Мерчик - Харків-Пас. змінюється розклад поїзда, відправлення зі ст. Мерчик о 16.38, з.п. Просторне 16.42 - 16.43, з.п. Горіховий Гай 16.47 - 16.48, з.п. Манченки 16.53 - 16.54, Травневий 16.58 - 16.59, з.п. Караванна 17.01 - 17.02, з.п. Любівка 17.05 - 17.06, Люботин 17.12 - 17.14, Водяне 17.18 - 17.19, з.п. Коротич 17.28 - 17.29, з.п. Рай-Оленівка 17.32, з.п. Пісочин 17.34, з.п. Рижов 17.36, з.п. Хвилинка 17.38, Нова Баварія 17.41 - 17.42, прибуття на ст. Харків-пас. о 17.54.
з 2020-10-16 по 2020-12-31: З 17/10/2020: п. № 7004 Мерчик - Харків-Пас. курсує щоденно.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 16.38
Просторе 16.42 1 хв  16.43 4 хв 
Горіховий Гай 16.47 1 хв  16.48 9 хв 
Манченки 16.53 1 хв  16.54 15 хв 
Майський 16.58 1 хв  16.59 20 хв 
Караванна 17.01 1 хв  17.02 23 хв 
Любівка 17.05 1 хв  17.06 27 хв 
Люботин 17.12 2 хв  17.14 34 хв 
Водяна 17.18 1 хв  17.19 40 хв 
Коротич 17.28 1 хв  17.29 50 хв 
Нова Баварія 17.41 1 хв  17.42 1 г  3 хв 
Харків-Пас. 17.54 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 7004 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031