У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7004 Мерчик — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7004 сполученням Мерчик - Харків-Пас. відправляється зі станції Мерчик о 16.34 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 17.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Нова Баварія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 16.34
Просторе 16.37 1 хв  16.38 3 хв 
Горіховий Гай 16.41 1 хв  16.42 7 хв 
Манченки 16.46 1 хв  16.47 12 хв 
Майський 16.50 1 хв  16.51 16 хв 
Караванна 16.54 1 хв  16.55 20 хв 
Любівка 16.58 1 хв  16.59 24 хв 
Люботин 17.04 1 хв  17.05 30 хв 
Водяна 17.09 1 хв  17.10 35 хв 
Коротич 17.16 1 хв  17.17 42 хв 
Нова Баварія 17.27 1 хв  17.28 53 хв 
Харків-Пас. 17.40 1 г  6 хв 

У розкладі поїзда 7004 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031