У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7004 Тетерів — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7004 сполученням Тетерів - Борщагівка відправляється зі станції Тетерів о 06.00 і прибуває на станцію Борщагівка о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Спартак, Загальці, Хутір Гай, Бородянка, Макійчукове, Клавдієве, Немішаєве, Кичеєве, Ворзель, Склозаводська, Буча, Лісова Буча, Ірпінь, Біличі, Новобіличі, Святошин.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тетерів 06.00
Спартак 06.10 1 хв  06.11 10 хв 
Загальці 06.15 1 хв  06.16 15 хв 
Хутір Гай 06.20 1 хв  06.20 20 хв 
Бородянка 06.24 1 хв  06.25 24 хв 
Макійчукове 06.30 1 хв  06.31 30 хв 
Клавдієве 06.35 1 хв  06.36 35 хв 
Немішаєве 06.41 1 хв  06.42 41 хв 
Кичеєве 06.45 1 хв  06.46 45 хв 
Ворзель 06.48 1 хв  06.49 48 хв 
Склозаводська 06.52 1 хв  06.53 52 хв 
Буча 06.56 2 хв  06.58 56 хв 
Лісова Буча 07.00 2 хв  07.02 1 г 
Ірпінь 07.05 2 хв  07.07 1 г  5 хв 
Біличі 07.14 1 хв  07.15 1 г  14 хв 
Новобіличі 07.18 1 хв  07.18 1 г  18 хв 
Святошин 07.23 3 хв  07.26 1 г  23 хв 
Борщагівка 07.30 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 7004 Тетерів — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031