У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7005 Святошин — Бородянка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7005 сполученням Святошин - Бородянка відправляється зі станції Святошин о 18.22 і прибуває на станцію Бородянка о 19.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Біличі, Ірпінь, Лісова Буча, Буча, Склозаводська, Ворзель, Немішаєве, Клавдієве, Макійчукове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 18.22
Біличі 18.29 1 хв  18.30 7 хв 
Ірпінь 18.37 1 хв  18.38 15 хв 
Лісова Буча 18.41 2 хв  18.43 19 хв 
Буча 18.46 1 хв  18.47 24 хв 
Склозаводська 18.50 1 хв  18.51 28 хв 
Ворзель 18.54 1 хв  18.55 32 хв 
Немішаєве 19.00 1 хв  19.01 38 хв 
Клавдієве 19.06 1 хв  19.07 44 хв 
Макійчукове 19.11 1 хв  19.11 49 хв 
Бородянка 19.17 55 хв 

У розкладі поїзда 7005 Святошин — Бородянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930