У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7005 Святошин — Бородянка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7005 сполученням Святошин - Бородянка відправляється зі станції Святошин о 18.22 і прибуває на станцію Бородянка о 19.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Біличі, Ірпінь, Лісова Буча, Буча, Склозаводська, Ворзель, Немішаєве, Клавдієве, Макійчукове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 18.22
Біличі 18.29 1 хв  18.30 7 хв 
Ірпінь 18.37 1 хв  18.38 15 хв 
Лісова Буча 18.41 2 хв  18.43 19 хв 
Буча 18.46 1 хв  18.47 24 хв 
Склозаводська 18.50 1 хв  18.51 28 хв 
Ворзель 18.54 1 хв  18.55 32 хв 
Немішаєве 19.00 1 хв  19.01 38 хв 
Клавдієве 19.06 1 хв  19.07 44 хв 
Макійчукове 19.11 1 хв  19.11 49 хв 
Бородянка 19.17 55 хв 

У розкладі поїзда 7005 Святошин — Бородянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728