У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7007 Козача Лопань — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Козача Лопань - Харків номер 7007 відправляється зі станції Козача Лопань о 06.30 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7007 Козача Лопань - Харків пролягає по таким станціям як Слатине, Дергачі, Лозовенька, Підміська, Північний пост, Південний Пост.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козача Лопань 06.30
Слатине 06.43 1 хв  06.44 13 хв 
Дергачі 06.56 1 хв  06.57 26 хв 
Лозовенька 07.02 1 хв  07.03 32 хв 
Підміська 07.07 1 хв  07.08 37 хв 
Північний пост 07.11 1 хв  07.12 41 хв 
Південний Пост 07.15 1 хв  07.16 45 хв 
Харків-Пас. 07.24 54 хв 

У розкладі поїзда 7007 Козача Лопань — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28