У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7008 Бородянка — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7008 сполученням Бородянка - Святошин відправляється зі станції Бородянка о 17.20 і прибуває на станцію Святошин о 18.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Макійчукове, Клавдієве, Немішаєве, Ворзель, Буча, Ірпінь, Біличі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бородянка 17.20
Макійчукове 17.24 1 хв  17.25 4 хв 
Клавдієве 17.29 1 хв  17.30 9 хв 
Немішаєве 17.36 1 хв  17.37 16 хв 
Ворзель 17.42 1 хв  17.43 22 хв 
Буча 17.47 1 хв  17.48 27 хв 
Ірпінь 17.52 1 хв  17.53 32 хв 
Біличі 18.00 1 хв  18.01 40 хв 
Святошин 18.07 47 хв 

У розкладі поїзда 7008 Бородянка — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930