У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7008 Бородянка — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7008 сполученням Бородянка - Святошин відправляється зі станції Бородянка о 17.18 і прибуває на станцію Святошин о 18.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Макійчукове, Клавдієве, Немішаєве, Ворзель, Буча, Ірпінь, Біличі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бородянка 17.18
Макійчукове 17.22 1 хв  17.23 4 хв 
Клавдієве 17.27 1 хв  17.28 9 хв 
Немішаєве 17.34 1 хв  17.35 16 хв 
Ворзель 17.40 1 хв  17.41 22 хв 
Буча 17.45 1 хв  17.46 27 хв 
Ірпінь 17.50 1 хв  17.51 32 хв 
Біличі 17.58 1 хв  17.59 40 хв 
Святошин 18.07 49 хв 

У розкладі поїзда 7008 Бородянка — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031