У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7009 Святошин — Бородянка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7009 сполученням Святошин - Бородянка відправляється зі станції Святошин о 18.22 і прибуває на станцію Бородянка о 19.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Біличі, Ірпінь, Лісова Буча, Буча, Склозаводська, Ворзель, Немішаєве, Клавдієве, Макійчукове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 18.22
Біличі 18.29 1 хв  18.30 7 хв 
Ірпінь 18.37 1 хв  18.38 15 хв 
Лісова Буча 18.41 2 хв  18.43 19 хв 
Буча 18.46 1 хв  18.47 24 хв 
Склозаводська 18.50 1 хв  18.51 28 хв 
Ворзель 18.54 1 хв  18.55 32 хв 
Немішаєве 19.00 1 хв  19.01 38 хв 
Клавдієве 19.06 1 хв  19.07 44 хв 
Макійчукове 19.11 1 хв  19.11 49 хв 
Бородянка 19.17 55 хв 

У розкладі поїзда 7009 Святошин — Бородянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031