У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7010 Клавдієве — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7010 сполученням Клавдієве - Борщагівка відправляється зі станції Клавдієве о 09.27 і прибуває на станцію Борщагівка о 10.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Немішаєве, Ворзель, Склозаводська, Буча, Лісова Буча, Ірпінь, Біличі, Святошин.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Клавдієве 09.27
Немішаєве 09.32 1 хв  09.33 5 хв 
Ворзель 09.37 1 хв  09.38 10 хв 
Склозаводська 09.40 1 хв  09.41 13 хв 
Буча 09.43 1 хв  09.44 16 хв 
Лісова Буча 09.46 1 хв  09.47 19 хв 
Ірпінь 09.51 1 хв  09.52 24 хв 
Біличі 09.59 1 хв  10.00 32 хв 
Святошин 10.08 3 хв  10.11 41 хв 
Борщагівка 10.16 49 хв 

У розкладі поїзда 7010 Клавдієве — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031