У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7012-7011 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7012-7011 сполученням Одеса-Головна - Білгород-Дністровський відправляється зі станції Одеса-Головна о 09.59 і прибуває на станцію Білгород-Дністровський о 11.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Барабой, Студентська, Нагірна, Кароліно-Бугаз, Лиманська, Морська, Дружба, Сонячна, Бугаз, Тіра.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 09.59
Барабой 10.44 3 хв  10.47 45 хв 
Студентська 10.57 1 хв  10.58 58 хв 
Нагірна 11.00 1 хв  11.01 1 г  1 хв 
Кароліно-Бугаз 11.03 2 хв  11.05 1 г  4 хв 
Лиманська 11.08 1 хв  11.09 1 г  9 хв 
Морська 11.12 1 хв  11.13 1 г  13 хв 
Дружба 11.16 1 хв  11.17 1 г  17 хв 
Сонячна 11.20 1 хв  11.21 1 г  21 хв 
Бугаз 11.25 2 хв  11.27 1 г  26 хв 
Тіра 11.40 1 хв  11.41 1 г  41 хв 
Білгород-Дністровський 11.46 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 7012-7011 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031