У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7014-7013 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7014-7013 сполученням Одеса-Головна - Білгород-Дністровський відправляється зі станції Одеса-Головна о 15.14 і прибуває на станцію Білгород-Дністровський о 17.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Барабой, Студентська, Нагірна, Кароліно-Бугаз, Лиманська, Морська, Дружба, Сонячна, Бугаз, Тіра.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 15.14
Барабой 16.04 1 хв  16.05 50 хв 
Студентська 16.15 1 хв  16.16 1 г  1 хв 
Нагірна 16.18 1 хв  16.19 1 г  4 хв 
Кароліно-Бугаз 16.21 2 хв  16.23 1 г  7 хв 
Лиманська 16.26 1 хв  16.27 1 г  12 хв 
Морська 16.30 1 хв  16.31 1 г  16 хв 
Дружба 16.34 1 хв  16.35 1 г  20 хв 
Сонячна 16.38 1 хв  16.39 1 г  24 хв 
Бугаз 16.43 2 хв  16.45 1 г  29 хв 
Тіра 16.59 1 хв  17.00 1 г  45 хв 
Білгород-Дністровський 17.05 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 7014-7013 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031