У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7022-7021 Білгород-Дністровський — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7022-7021 сполученням Білгород-Дністровський - Одеса-Головна відправляється зі станції Білгород-Дністровський о 12.45 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 14.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Тіра, Бугаз, Сонячна, Дружба, Морська, Лиманська, Кароліно-Бугаз, Нагірна, Студентська, Барабой.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Білгород-Дністровський 12.45
Тіра 12.50 1 хв  12.51 5 хв 
Бугаз 13.04 1 хв  13.05 19 хв 
Сонячна 13.09 3 хв  13.12 24 хв 
Дружба 13.15 1 хв  13.16 30 хв 
Морська 13.19 1 хв  13.20 34 хв 
Лиманська 13.23 1 хв  13.24 38 хв 
Кароліно-Бугаз 13.27 1 хв  13.28 42 хв 
Нагірна 13.30 1 хв  13.31 45 хв 
Студентська 13.33 1 хв  13.34 48 хв 
Барабой 13.45 1 хв  13.46 1 г 
Одеса-Головна 14.38 1 г  53 хв 

У розкладі поїзда 7022-7021 Білгород-Дністровський — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031