У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7024-7023 Білгород-Дністровський — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7024-7023 сполученням Білгород-Дністровський - Одеса-Головна відправляється зі станції Білгород-Дністровський о 18.01 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 19.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Тіра, Бугаз, Сонячна, Дружба, Морська, Лиманська, Кароліно-Бугаз, Нагірна, Студентська, Аккаржа, Одеса-Західна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Білгород-Дністровський 18.01
Тіра 18.06 1 хв  18.07 5 хв 
Бугаз 18.20 1 хв  18.21 19 хв 
Сонячна 18.25 3 хв  18.28 24 хв 
Дружба 18.31 1 хв  18.32 30 хв 
Морська 18.35 1 хв  18.36 34 хв 
Лиманська 18.39 1 хв  18.40 38 хв 
Кароліно-Бугаз 18.43 1 хв  18.44 42 хв 
Нагірна 18.46 1 хв  18.47 45 хв 
Студентська 18.49 1 хв  18.50 48 хв 
Аккаржа 19.08 1 хв  19.09 1 г  7 хв 
Одеса-Західна 19.33 1 хв  19.34 1 г  32 хв 
Одеса-Головна 19.55 1 г  54 хв 

У розкладі поїзда 7024-7023 Білгород-Дністровський — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031