У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7030 Житомир — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7030 сполученням Житомир - Київ-Пас. відправляється зі станції Житомир о 05.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Станишівка, 82 Км, Івниця, 62 Км, Лотос, Липняк, Ставище, Скригалівка, Унава, Фастів-1, Тарасівка, Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 05.10
Нова Бистра 05.16 1 хв  05.17 6 хв 
Станишівка 05.23 1 хв  05.24 13 хв 
Ліщин 05.30 1 хв  05.31 20 хв 
82 Км 05.36 1 хв  05.37 26 хв 
Града 05.41 1 хв  05.42 31 хв 
Івниця 05.49 1 хв  05.50 39 хв 
Степок 05.55 1 хв  05.56 45 хв 
62 Км 06.02 1 хв  06.03 52 хв 
Яроповичі 06.10 1 хв  06.11 1 г 
Лотос 06.16 1 хв  06.17 1 г  6 хв 
Скочище 06.22 1 хв  06.23 1 г  12 хв 
Липняк 06.32 1 хв  06.33 1 г  22 хв 
Корнин 06.38 1 хв  06.39 1 г  28 хв 
Ставище 06.46 1 хв  06.47 1 г  36 хв 
Волиця 06.53 1 хв  06.54 1 г  43 хв 
Скригалівка 06.59 1 хв  07.00 1 г  49 хв 
Нова Волиця 07.04 1 хв  07.05 1 г  54 хв 
Унава 07.09 1 хв  07.10 1 г  59 хв 
Потіївка 07.16 1 хв  07.17 2 г  6 хв 
Фастів-1 07.27 5 хв  07.32 2 г  17 хв 
Боярка 08.13 1 хв  08.14 3 г  3 хв 
Тарасівка 08.17 2 хв  08.19 3 г  7 хв 
Вишневе 08.23 1 хв  08.24 3 г  13 хв 
Київ-Волинський 08.30 2 хв  08.32 3 г  20 хв 
Караваєві Дачі 08.36 1 хв  08.37 3 г  26 хв 
Київ-Пас. 08.42 3 г  32 хв 

У розкладі поїзда 7030 Житомир — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31