У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7031 Фастів — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Фастів - Житомир номер 7031 відправляється зі станції Фастів-1 о 04.50 і прибуває на станцію Житомир о 07.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7031 Фастів - Житомир пролягає по таким станціям як Унава, Скригалівка, Ставище, Липняк, Лотос, 62 Км, Івниця, 82 Км, Станишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 04.50
Потіївка 05.01 1 хв  05.02 11 хв 
Унава 05.09 1 хв  05.10 19 хв 
Нова Волиця 05.14 1 хв  05.15 24 хв 
Скригалівка 05.19 1 хв  05.20 29 хв 
Волиця 05.25 1 хв  05.26 35 хв 
Ставище 05.32 1 хв  05.33 42 хв 
Корнин 05.40 1 хв  05.41 50 хв 
Липняк 05.46 1 хв  05.47 56 хв 
Скочище 05.55 1 хв  05.56 1 г  5 хв 
Лотос 06.01 1 хв  06.02 1 г  11 хв 
Яроповичі 06.07 1 хв  06.08 1 г  17 хв 
62 Км 06.14 1 хв  06.15 1 г  24 хв 
Степок 06.21 1 хв  06.22 1 г  31 хв 
Івниця 06.27 1 хв  06.28 1 г  37 хв 
Града 06.34 1 хв  06.35 1 г  44 хв 
82 Км 06.39 1 хв  06.40 1 г  49 хв 
Ліщин 06.44 1 хв  06.45 1 г  54 хв 
Станишівка 06.51 1 хв  06.52 2 г  1 хв 
Нова Бистра 06.58 1 хв  06.59 2 г  8 хв 
Житомир 07.05 2 г  15 хв 

У розкладі поїзда 7031 Фастів-1 — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930