У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7032-7034 Слов'янськ — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7032-7034 сполученням Слов'янськ - Харків-Пас. відправляється зі станції Слов'янськ о 06.20 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бантишеве, Барвенкове, Гаврилівка, Близнюки, Панютине, Краснопавлівка, Лихачове, Безпалівка, Бірки, Покотилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слов'янськ 06.20
Шидловська 06.31 1 хв  06.32 11 хв 
Бантишеве 06.42 1 хв  06.43 22 хв 
Гусарівка 06.51 1 хв  06.52 31 хв 
Барвенкове 07.04 1 хв  07.05 44 хв 
Язикове 07.13 1 хв  07.14 53 хв 
Гаврилівка 07.27 1 хв  07.28 1 г  7 хв 
Дубове 07.39 1 хв  07.40 1 г  19 хв 
Близнюки 07.51 1 хв  07.52 1 г  31 хв 
Лозова 08.11 5 хв  08.16 1 г  51 хв 
Панютине 08.24 1 хв  08.25 2 г  4 хв 
Герсеванівський 08.36 1 хв  08.37 2 г  16 хв 
Краснопавлівка 08.47 1 хв  08.48 2 г  27 хв 
Біляївка 08.59 1 хв  09.00 2 г  39 хв 
Лихачове 09.11 1 хв  09.12 2 г  51 хв 
Трійчате 09.25 1 хв  09.26 3 г  5 хв 
Безпалівка 09.36 1 хв  09.37 3 г  16 хв 
Шурине 09.45 1 хв  09.46 3 г  25 хв 
Бірки 09.55 1 хв  09.56 3 г  35 хв 
Мерефа 10.16 2 хв  10.18 3 г  56 хв 
Покотилівка 10.35 1 хв  10.36 4 г  15 хв 
Харків-Пас. 10.51 4 г  31 хв 

У розкладі поїзда 7032-7034 Слов'янськ — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31