У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7032-7034 Слов'янськ — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7032-7034 сполученням Слов'янськ - Харків-Пас. відправляється зі станції Слов'янськ о 06.20 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 11.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бантишеве, Барвенкове, Гаврилівка, Близнюки, Панютине, Краснопавлівка, Лихачове, Безпалівка, Бірки, Високий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

е/п7032/7034 02/06 до ст.Бірки слідуе згідно діючого розкладу, далі ДР,приб.ст.Х-Пасс 11.10хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слов'янськ 06.20
Шидловська 06.31 1 хв  06.32 11 хв 
Бантишеве 06.42 1 хв  06.43 22 хв 
Гусарівка 06.51 1 хв  06.52 31 хв 
Барвенкове 07.04 1 хв  07.05 44 хв 
Язикове 07.13 1 хв  07.14 53 хв 
Гаврилівка 07.27 1 хв  07.28 1 г  7 хв 
Дубове 07.39 1 хв  07.40 1 г  19 хв 
Близнюки 07.51 1 хв  07.52 1 г  31 хв 
Лозова 08.11 16 хв  08.27 1 г  51 хв 
Панютине 08.35 1 хв  08.36 2 г  15 хв 
Герсеванівський 08.47 1 хв  08.48 2 г  27 хв 
Краснопавлівка 08.58 1 хв  08.59 2 г  38 хв 
Біляївка 09.10 1 хв  09.11 2 г  50 хв 
Лихачове 09.22 1 хв  09.23 3 г  2 хв 
Трійчате 09.36 1 хв  09.37 3 г  16 хв 
Безпалівка 09.47 1 хв  09.48 3 г  27 хв 
Шурине 09.56 1 хв  09.57 3 г  36 хв 
Бірки 10.06 1 хв  10.07 3 г  46 хв 
Мерефа 10.27 2 хв  10.29 4 г  7 хв 
Високий 10.40 1 хв  10.41 4 г  20 хв 
Покотилівка 10.46 1 хв  10.47 4 г  26 хв 
Харків-Пас. 11.02 4 г  42 хв 

У розкладі поїзда 7032-7034 Слов'янськ — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031