У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7032-7034 Слов'янськ — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7032-7034 сполученням Слов'янськ - Харків-Пас. відправляється зі станції Слов'янськ о 06.27 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бантишеве, Барвенкове, Гаврилівка, Близнюки, Панютине, Краснопавлівка, Лихачове, Безпалівка, Бірки, Покотилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слов'янськ 06.27
Шидловська 06.36 1 хв  06.37 9 хв 
Бантишеве 06.47 1 хв  06.48 20 хв 
Гусарівка 06.56 1 хв  06.57 29 хв 
Барвенкове 07.05 1 хв  07.06 38 хв 
Язикове 07.13 1 хв  07.14 46 хв 
Гаврилівка 07.27 1 хв  07.28 1 г 
Дубове 07.39 1 хв  07.40 1 г  12 хв 
Близнюки 07.51 1 хв  07.52 1 г  24 хв 
Лозова 08.11 5 хв  08.16 1 г  44 хв 
Панютине 08.24 1 хв  08.25 1 г  57 хв 
Герсеванівський 08.36 1 хв  08.37 2 г  9 хв 
Краснопавлівка 08.47 1 хв  08.48 2 г  20 хв 
Біляївка 08.59 1 хв  09.00 2 г  32 хв 
Лихачове 09.11 1 хв  09.12 2 г  44 хв 
Трійчате 09.25 1 хв  09.26 2 г  58 хв 
Безпалівка 09.36 1 хв  09.37 3 г  9 хв 
Шурине 09.45 1 хв  09.46 3 г  18 хв 
Бірки 09.55 1 хв  09.56 3 г  28 хв 
Мерефа 10.16 2 хв  10.18 3 г  49 хв 
Покотилівка 10.35 1 хв  10.36 4 г  8 хв 
Харків-Пас. 10.51 4 г  24 хв 

У розкладі поїзда 7032-7034 Слов'янськ — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728