У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7033-34 Біла Церква — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7033-34 сполученням Біла Церква - Київ-Пас. відправляється зі станції Біла Церква о 06.35 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Фастів-1, Снітинка, Півні, Мотовилівка, Васильків-1, Глеваха, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Біла Церква 06.35
Фастів-1 07.08 2 хв  07.10 33 хв 
Снітинка 07.16 1 хв  07.17 41 хв 
Півні 07.26 1 хв  07.27 51 хв 
Мотовилівка 07.33 1 хв  07.34 58 хв 
Васильків-1 07.43 1 хв  07.44 1 г  8 хв 
Глеваха 07.49 2 хв  07.51 1 г  14 хв 
Боярка 07.58 1 хв  07.59 1 г  23 хв 
Тарасівка 08.02 2 хв  08.04 1 г  27 хв 
Вишневе 08.08 1 хв  08.09 1 г  33 хв 
Київ-Волинський 08.15 1 хв  08.16 1 г  40 хв 
Караваєві Дачі 08.20 1 хв  08.21 1 г  45 хв 
Київ-Пас. 08.26 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 7033-34 Біла Церква — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031