У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7033-34 Біла Церква — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7033-34 сполученням Біла Церква - Київ-Пас. відправляється зі станції Біла Церква о 06.35 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Фастів-1, Снітинка, Півні, Мотовилівка, Васильків-1, Глеваха, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Біла Церква 06.35
Фастів-1 07.08 2 хв  07.10 33 хв 
Снітинка 07.16 1 хв  07.17 41 хв 
Півні 07.26 1 хв  07.27 51 хв 
Мотовилівка 07.33 1 хв  07.34 58 хв 
Васильків-1 07.43 1 хв  07.44 1 г  8 хв 
Глеваха 07.49 2 хв  07.51 1 г  14 хв 
Боярка 07.58 1 хв  07.59 1 г  23 хв 
Тарасівка 08.02 2 хв  08.04 1 г  27 хв 
Вишневе 08.08 1 хв  08.09 1 г  33 хв 
Київ-Волинський 08.15 1 хв  08.16 1 г  40 хв 
Караваєві Дачі 08.20 1 хв  08.21 1 г  45 хв 
Київ-Пас. 08.26 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 7033-34 Біла Церква — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31