У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7035 Київ — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Фастів номер 7035 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.16 і прибуває на станцію Фастів-1 о 19.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7035 Київ - Фастів пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Глеваха, Васильків-1, Мотовилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.16
Караваєві Дачі 18.22 1 хв  18.23 6 хв 
Київ-Волинський 18.28 1 хв  18.29 12 хв 
Вишневе 18.35 1 хв  18.36 19 хв 
Тарасівка 18.42 1 хв  18.43 26 хв 
Боярка 18.47 1 хв  18.48 31 хв 
Глеваха 19.07 1 хв  19.08 51 хв 
Васильків-1 19.15 1 хв  19.16 59 хв 
Мотовилівка 19.25 1 хв  19.26 1 г  9 хв 
Фастів-1 19.48 1 г  32 хв 

У розкладі поїзда 7035 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930