У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7035-36 Київ-Пас. — Роток Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7035-36 сполученням Київ-Пас. - Роток відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.12 і прибуває на станцію Роток о 20.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Київ-Волинський, Тарасівка, Малютянка, Глеваха, Васильків-1, Мотовилівка, Півні, Снітинка, Біла Церква.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.12
Караваєві Дачі 18.18 1 хв  18.19 6 хв 
Київ-Волинський 18.23 1 хв  18.24 11 хв 
Вишневе 18.30 1 хв  18.31 18 хв 
Тарасівка 18.36 1 хв  18.37 24 хв 
Боярка 18.41 1 хв  18.42 29 хв 
Малютянка 18.44 1 хв  18.45 32 хв 
Шляхова 18.47 1 хв  18.48 35 хв 
Глеваха 18.50 1 хв  18.51 38 хв 
888 Км 18.53 1 хв  18.54 41 хв 
Васильків-1 18.57 1 хв  18.58 45 хв 
Корчі 19.03 1 хв  19.04 51 хв 
Мотовилівка 19.08 9 хв  19.17 56 хв 
Білки 19.20 1 хв  19.21 1 г  8 хв 
Півні 19.25 1 хв  19.26 1 г  13 хв 
Вишняки 19.29 1 хв  19.30 1 г  17 хв 
Снітинка 19.37 1 хв  19.38 1 г  25 хв 
Фастів-1 19.46 2 хв  19.48 1 г  34 хв 
Біла Церква 20.21 2 хв  20.23 2 г  9 хв 
Роток 20.30 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 7035-36 Київ-Пас. — Роток можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031