У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7035-36 Київ-Пас. — Роток Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7035-36 сполученням Київ-Пас. - Роток відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.12 і прибуває на станцію Роток о 20.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Київ-Волинський, Тарасівка, Малютянка, Глеваха, Васильків-1, Мотовилівка, Півні, Снітинка, Біла Церква.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.12
Караваєві Дачі 18.18 1 хв  18.19 6 хв 
Київ-Волинський 18.23 1 хв  18.24 11 хв 
Вишневе 18.30 1 хв  18.31 18 хв 
Тарасівка 18.36 1 хв  18.37 24 хв 
Боярка 18.41 1 хв  18.42 29 хв 
Малютянка 18.44 1 хв  18.45 32 хв 
Шляхова 18.47 1 хв  18.48 35 хв 
Глеваха 18.50 1 хв  18.51 38 хв 
888 Км 18.53 1 хв  18.54 41 хв 
Васильків-1 18.57 1 хв  18.58 45 хв 
Корчі 19.03 1 хв  19.04 51 хв 
Мотовилівка 19.08 9 хв  19.17 56 хв 
Білки 19.20 1 хв  19.21 1 г  8 хв 
Півні 19.25 1 хв  19.26 1 г  13 хв 
Вишняки 19.29 1 хв  19.30 1 г  17 хв 
Снітинка 19.37 1 хв  19.38 1 г  25 хв 
Фастів-1 19.46 2 хв  19.48 1 г  34 хв 
Біла Церква 20.21 2 хв  20.23 2 г  9 хв 
Роток 20.30 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 7035-36 Київ-Пас. — Роток можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930