У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7035 Київ — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Житомир номер 7035 відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.30 і прибуває на станцію Житомир о 20.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7035 Київ - Житомир пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Тарасівка, Васильків-1, Фастів-1, Унава, Скригалівка, Ставище, Липняк, Лотос, 62 Км, Івниця, 82 Км, Станишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.30
Караваєві Дачі 16.36 1 хв  16.37 6 хв 
Київ-Волинський 16.42 1 хв  16.43 12 хв 
Вишневе 16.49 1 хв  16.50 19 хв 
Тарасівка 16.56 1 хв  16.57 26 хв 
Боярка 17.00 1 хв  17.01 30 хв 
Васильків-1 17.14 1 хв  17.15 44 хв 
Мотовилівка 17.25 1 хв  17.26 55 хв 
Фастів-1 17.43 2 хв  17.45 1 г  13 хв 
Потіївка 17.55 1 хв  17.56 1 г  25 хв 
Унава 18.03 1 хв  18.04 1 г  33 хв 
Нова Волиця 18.08 1 хв  18.09 1 г  38 хв 
Скригалівка 18.13 1 хв  18.14 1 г  43 хв 
Волиця 18.19 1 хв  18.20 1 г  49 хв 
Ставище 18.26 1 хв  18.27 1 г  56 хв 
Корнин 18.34 1 хв  18.35 2 г  4 хв 
Липняк 18.40 1 хв  18.41 2 г  10 хв 
Скочище 18.50 1 хв  18.51 2 г  20 хв 
Лотос 18.56 1 хв  18.57 2 г  26 хв 
Яроповичі 19.02 1 хв  19.03 2 г  32 хв 
62 Км 19.10 1 хв  19.11 2 г  40 хв 
Степок 19.17 1 хв  19.18 2 г  47 хв 
Івниця 19.23 1 хв  19.24 2 г  53 хв 
Града 19.31 1 хв  19.32 3 г  1 хв 
82 Км 19.36 1 хв  19.37 3 г  6 хв 
Ліщин 19.41 1 хв  19.42 3 г  11 хв 
Станишівка 19.48 1 хв  19.49 3 г  18 хв 
Нова Бистра 19.55 1 хв  19.56 3 г  25 хв 
Житомир 20.02 3 г  32 хв 

У розкладі поїзда 7035 Київ-Пас. — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031