У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7037-7038 Київ — Роток Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Роток номер 7037-7038 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.45 і прибуває на станцію Роток о 19.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7037-7038 Київ - Роток пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Фастів-1, Біла Церква.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.45
Караваєві Дачі 17.51 1 хв  17.52 6 хв 
Київ-Волинський 17.56 1 хв  17.57 11 хв 
Вишневе 18.03 1 хв  18.04 18 хв 
Тарасівка 18.09 1 хв  18.10 24 хв 
Боярка 18.13 1 хв  18.14 28 хв 
Малютянка 18.17 1 хв  18.18 32 хв 
Фастів-1 18.54 2 хв  18.56 1 г  9 хв 
Біла Церква 19.29 2 хв  19.31 1 г  44 хв 
Роток 19.38 1 г  53 хв 

У розкладі поїзда 7037-7038 Київ-Пас. — Роток можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031