У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7038 Фастів — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Фастів - Київ номер 7038 відправляється зі станції Фастів-1 о 19.40 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 20.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7038 Фастів - Київ пролягає по таким станціям як Мотовилівка, Васильків-1, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 19.40
Мотовилівка 19.58 1 хв  19.59 18 хв 
Васильків-1 20.08 1 хв  20.09 28 хв 
Боярка 20.22 2 хв  20.24 42 хв 
Тарасівка 20.26 1 хв  20.27 46 хв 
Вишневе 20.34 1 хв  20.35 54 хв 
Київ-Волинський 20.41 1 хв  20.42 1 г  1 хв 
Караваєві Дачі 20.46 1 хв  20.47 1 г  6 хв 
Київ-Пас. 20.53 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 7038 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728