У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7057 Харків — Бахмут Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Харків - Бахмут номер 7057 відправляється зі станції Харків-Пас. о 19.00 і прибуває на станцію Бахмут о 23.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7057 Харків - Бахмут пролягає по таким станціям як Основа, Балаклія, Савинці, Закомельська, Ізюм, Святогірськ, Красний Лиман, Ямпіль, Сіверськ, Сіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 19.00
Основа 19.13 1 хв  19.14 13 хв 
Балаклія 20.21 2 хв  20.23 1 г  21 хв 
Савинці 20.38 1 хв  20.39 1 г  38 хв 
Закомельська 20.50 1 хв  20.51 1 г  50 хв 
Ізюм 21.12 1 хв  21.13 2 г  12 хв 
Святогірськ 21.37 1 хв  21.38 2 г  37 хв 
Красний Лиман 22.01 10 хв  22.11 3 г  1 хв 
Ямпіль 22.22 1 хв  22.23 3 г  22 хв 
Сіверськ 22.35 1 хв  22.36 3 г  35 хв 
Сіль 22.54 1 хв  22.55 3 г  54 хв 
Бахмут 23.10 4 г  10 хв 

У розкладі поїзда 7057 Харків-Пас. — Бахмут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28