У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7061 Ніжин — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ніжин - Дарниця номер 7061 відправляється зі станції Ніжин о 04.24 і прибуває на станцію Дарниця о 06.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7061 Ніжин - Дарниця пролягає по таким станціям як Кобижчі, Макарівка, Ярославка, Семиполки, Жердове, Парникова, Бровари, Ялинка, Депо Дарниця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 04.24
Носівка 04.42 1 хв  04.43 18 хв 
Кобижчі 04.52 1 хв  04.53 28 хв 
Бобровиця 05.04 1 хв  05.05 40 хв 
Макарівка 05.09 1 хв  05.10 45 хв 
Марківці 05.14 1 хв  05.15 50 хв 
Ярославка 05.18 1 хв  05.19 54 хв 
Заворичі 05.26 1 хв  05.27 1 г  2 хв 
Семиполки 05.31 1 хв  05.32 1 г  7 хв 
Бобрик 05.35 1 хв  05.36 1 г  11 хв 
Жердове 05.38 1 хв  05.39 1 г  14 хв 
Димерка 05.43 1 хв  05.44 1 г  19 хв 
Парникова 05.47 1 хв  05.48 1 г  23 хв 
Квітневий 05.52 1 хв  05.53 1 г  28 хв 
Бровари 05.58 1 хв  05.59 1 г  34 хв 
Княжичі 06.03 1 хв  06.04 1 г  39 хв 
Ялинка 06.05 1 хв  06.06 1 г  41 хв 
ДВРЗ 06.13 2 хв  06.15 1 г  49 хв 
Депо Дарниця 06.17 2 хв  06.19 1 г  53 хв 
Дарниця 06.24 2 г 

У розкладі поїзда 7061 Ніжин — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031