У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7061 Ніжин — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ніжин - Дарниця номер 7061 відправляється зі станції Ніжин о 05.00 і прибуває на станцію Дарниця о 06.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7061 Ніжин - Дарниця пролягає по таким станціям як Кобижчі, Макарівка, Ярославка, Семиполки, Жердове, Парникова, Бровари, Ялинка, Депо Дарниця.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 05.00
Носівка 05.18 1 хв  05.19 18 хв 
Кобижчі 05.28 1 хв  05.29 28 хв 
Бобровиця 05.40 1 хв  05.41 40 хв 
Макарівка 05.45 1 хв  05.46 45 хв 
Марківці 05.50 1 хв  05.51 50 хв 
Ярославка 05.54 1 хв  05.55 54 хв 
Заворичі 06.02 1 хв  06.03 1 г  2 хв 
Семиполки 06.07 1 хв  06.08 1 г  7 хв 
Бобрик 06.11 1 хв  06.12 1 г  11 хв 
Жердове 06.14 1 хв  06.15 1 г  14 хв 
Димерка 06.19 1 хв  06.20 1 г  19 хв 
Парникова 06.23 1 хв  06.24 1 г  23 хв 
Квітневий 06.28 1 хв  06.29 1 г  28 хв 
Бровари 06.34 1 хв  06.35 1 г  34 хв 
Княжичі 06.39 1 хв  06.40 1 г  39 хв 
Ялинка 06.41 1 хв  06.42 1 г  41 хв 
ДВРЗ 06.50 1 хв  06.51 1 г  50 хв 
Депо Дарниця 06.54 1 хв  06.55 1 г  54 хв 
Дарниця 06.59 1 г  59 хв 

У розкладі поїзда 7061 Ніжин — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930