У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7061 Ніжин — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7061 сполученням Ніжин - Київ-Волинський відправляється зі станції Ніжин о 05.42 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 07.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Носівка, Бобровиця, Бобрик, Бровари, Дарниця, Видубичі, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 05.42
Носівка 06.00 1 хв  06.01 18 хв 
Бобровиця 06.20 1 хв  06.21 38 хв 
Бобрик 06.43 1 хв  06.44 1 г  1 хв 
Бровари 07.01 1 хв  07.02 1 г  19 хв 
Дарниця 07.16 2 хв  07.18 1 г  34 хв 
Видубичі 07.26 2 хв  07.28 1 г  44 хв 
Київ-Пас. 07.38 2 хв  07.40 1 г  56 хв 
Київ-Волинський 07.50 2 г  8 хв 

У розкладі поїзда 7061 Ніжин — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031