У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7062 Київ-Пас. — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7062 сполученням Київ-Пас. - Ніжин відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.03 і прибуває на станцію Ніжин о 19.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Видубичі, Дарниця, Бровари, Бобрик, Бобровиця, Носівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.03
Видубичі 17.21 2 хв  17.23 18 хв 
Дарниця 17.33 2 хв  17.35 30 хв 
Бровари 17.47 1 хв  17.48 44 хв 
Бобрик 18.03 1 хв  18.04 1 г 
Бобровиця 18.24 1 хв  18.25 1 г  21 хв 
Носівка 18.43 1 хв  18.44 1 г  40 хв 
Ніжин 19.01 1 г  58 хв 

У розкладі поїзда 7062 Київ-Пас. — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031