У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7062 Київ — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Ніжин номер 7062 відправляється зі станції Київ-Волинський о 17.02 і прибуває на станцію Ніжин о 19.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7062 Київ - Ніжин пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Пас., Протасів Яр, Видубичі, Дарниця, ДВРЗ, Бровари, Бобрик, Бобровиця, Кобижчі, Носівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 17.02
Караваєві Дачі 17.06 2 хв  17.08 4 хв 
Київ-Пас. 17.14 3 хв  17.17 12 хв 
Протасів Яр 17.20 2 хв  17.22 18 хв 
Видубичі 17.29 2 хв  17.31 27 хв 
Дарниця 17.41 3 хв  17.44 39 хв 
ДВРЗ 17.49 1 хв  17.50 47 хв 
Бровари 17.59 1 хв  18.00 57 хв 
Бобрик 18.16 1 хв  18.17 1 г  14 хв 
Бобровиця 18.38 1 хв  18.39 1 г  36 хв 
Кобижчі 18.50 1 хв  18.51 1 г  48 хв 
Носівка 18.59 1 хв  19.00 1 г  57 хв 
Ніжин 19.18 2 г  16 хв 

У розкладі поїзда 7062 Київ-Волинський — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28