У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7062 Київ — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Ніжин номер 7062 відправляється зі станції Київ-Волинський о 17.59 і прибуває на станцію Ніжин о 20.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7062 Київ - Ніжин пролягає по таким станціям як Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Депо Дарниця, Ялинка, Бровари, Парникова, Жердове, Семиполки, Трубіж, Макарівка, Кобижчі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 17.59
Караваєві Дачі 18.03 1 хв  18.04 4 хв 
Київ-Пас. 18.10 2 хв  18.12 11 хв 
Протасів Яр 18.15 2 хв  18.17 16 хв 
Київ-Деміївський 18.21 3 хв  18.24 22 хв 
Видубичі 18.27 2 хв  18.29 28 хв 
Лівий Берег 18.33 1 хв  18.34 34 хв 
Дарниця 18.40 3 хв  18.43 41 хв 
Депо Дарниця 18.47 1 хв  18.48 48 хв 
ДВРЗ 18.50 1 хв  18.51 51 хв 
Ялинка 18.56 1 хв  18.57 57 хв 
Княжичі 19.00 1 хв  19.01 1 г  1 хв 
Бровари 19.04 1 хв  19.05 1 г  5 хв 
Квітневий 19.08 1 хв  19.09 1 г  9 хв 
Парникова 19.13 1 хв  19.14 1 г  14 хв 
Димерка 19.17 1 хв  19.18 1 г  18 хв 
Жердове 19.22 1 хв  19.23 1 г  23 хв 
Бобрик 19.27 1 хв  19.28 1 г  28 хв 
Семиполки 19.30 1 хв  19.31 1 г  31 хв 
Заворичі 19.37 1 хв  19.38 1 г  38 хв 
Трубіж 19.41 1 хв  19.42 1 г  42 хв 
Марківці 19.48 1 хв  19.49 1 г  49 хв 
Макарівка 19.52 1 хв  19.53 1 г  53 хв 
Бобровиця 19.57 1 хв  19.58 1 г  58 хв 
Кобижчі 20.09 1 хв  20.10 2 г  10 хв 
Носівка 20.18 1 хв  20.19 2 г  19 хв 
Ніжин 20.40 2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 7062 Київ-Волинський — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031