У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7062 Святошин — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Святошин - Ніжин номер 7062 відправляється зі станції Святошин о 20.00 і прибуває на станцію Ніжин о 22.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7062 Святошин - Ніжин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Депо Дарниця, Ялинка, Бровари, Парникова, Жердове, Семиполки, Трубіж, Макарівка, Кобижчі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 20.00
Борщагівка 20.05 1 хв  20.06 5 хв 
Київ-Волинський 20.12 2 хв  20.14 12 хв 
Караваєві Дачі 20.18 1 хв  20.19 18 хв 
Київ-Пас. 20.25 2 хв  20.27 25 хв 
Протасів Яр 20.31 1 хв  20.32 31 хв 
Київ-Деміївський 20.36 1 хв  20.37 36 хв 
Видубичі 20.39 2 хв  20.41 39 хв 
Лівий Берег 20.46 1 хв  20.47 46 хв 
Дарниця 20.52 3 хв  20.55 52 хв 
Депо Дарниця 20.59 1 хв  21.00 59 хв 
ДВРЗ 21.02 1 хв  21.03 1 г  2 хв 
Ялинка 21.08 1 хв  21.09 1 г  8 хв 
Княжичі 21.12 1 хв  21.13 1 г  12 хв 
Бровари 21.16 1 хв  21.17 1 г  16 хв 
Квітневий 21.20 1 хв  21.21 1 г  20 хв 
Парникова 21.25 1 хв  21.26 1 г  25 хв 
Димерка 21.29 1 хв  21.30 1 г  29 хв 
Жердове 21.34 1 хв  21.35 1 г  34 хв 
Бобрик 21.39 1 хв  21.40 1 г  39 хв 
Семиполки 21.42 1 хв  21.43 1 г  42 хв 
Заворичі 21.49 1 хв  21.50 1 г  49 хв 
Трубіж 21.53 1 хв  21.54 1 г  53 хв 
Марківці 22.00 1 хв  22.01 2 г 
Макарівка 22.04 1 хв  22.05 2 г  4 хв 
Бобровиця 22.09 1 хв  22.10 2 г  9 хв 
Кобижчі 22.21 1 хв  22.22 2 г  21 хв 
Носівка 22.30 1 хв  22.31 2 г  30 хв 
Ніжин 22.52 2 г  52 хв 

У розкладі поїзда 7062 Святошин — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930