У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7069-7070 Миронівка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Миронівка - Київ номер 7069-7070 відправляється зі станції Миронівка о 04.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7069-7070 Миронівка - Київ пролягає по таким станціям як Карапиші-2, Ольшаниця, Рокитне, Сухоліси, Роток, Біла Церква, Устинівка, Фастів-2, Фастів-1, Вишневе, Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 04.30
Карапиші-2 04.44 1 хв  04.45 14 хв 
Ольшаниця 04.55 1 хв  04.56 25 хв 
Рокитне 05.05 1 хв  05.06 35 хв 
Сухоліси 05.15 1 хв  05.16 45 хв 
Роток 05.28 1 хв  05.29 58 хв 
Біла Церква 05.35 2 хв  05.37 1 г  5 хв 
Устинівка 05.50 1 хв  05.51 1 г  20 хв 
Фастів-2 06.02 1 хв  06.03 1 г  32 хв 
Фастів-1 06.11 2 хв  06.13 1 г  41 хв 
Вишневе 07.05 1 хв  07.06 2 г  35 хв 
Київ-Волинський 07.12 1 хв  07.13 2 г  42 хв 
Київ-Пас. 07.23 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 7069-7070 Миронівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31