У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7079-7080 Київ — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Миронівка номер 7079-7080 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.19 і прибуває на станцію Миронівка о 21.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7079-7080 Київ - Миронівка пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Вишневе, Фастів-1, Фастів-2, Устинівка, Біла Церква, Роток, Сухоліси, Рокитне, Ольшаниця, Карапиші-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.19
Київ-Волинський 18.29 1 хв  18.30 10 хв 
Вишневе 18.36 1 хв  18.37 17 хв 
Фастів-1 19.26 2 хв  19.28 1 г  7 хв 
Фастів-2 19.36 1 хв  19.37 1 г  17 хв 
Устинівка 19.50 1 хв  19.51 1 г  31 хв 
Біла Церква 20.05 2 хв  20.07 1 г  46 хв 
Роток 20.14 2 хв  20.16 1 г  55 хв 
Сухоліси 20.27 1 хв  20.28 2 г  8 хв 
Рокитне 20.38 1 хв  20.39 2 г  19 хв 
Ольшаниця 20.48 1 хв  20.49 2 г  29 хв 
Карапиші-2 20.58 1 хв  20.59 2 г  39 хв 
Миронівка 21.14 2 г  55 хв 

У розкладі поїзда 7079-7080 Київ-Пас. — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31