У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7087 Харків-Пас. — Костянтинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7087 сполученням Харків-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 15.55 і прибуває на станцію Костянтинівка о 20.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Балаклія, Ізюм, Святогірськ, Форпостна, Красний Лиман, Райгородок, Слов'янський курорт, Імені Кожушка, Краматорськ, Дружківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 15.55
Балаклія 17.16 1 хв  17.17 1 г  21 хв 
Ізюм 18.03 1 хв  18.04 2 г  8 хв 
Святогірськ 18.26 1 хв  18.27 2 г  31 хв 
Форпостна 18.36 1 хв  18.37 2 г  41 хв 
Красний Лиман 18.50 1 хв  18.51 2 г  55 хв 
Райгородок 19.00 1 хв  19.01 3 г  5 хв 
Слов'янський курорт 19.07 1 хв  19.08 3 г  12 хв 
Імені Кожушка 19.12 1 хв  19.13 3 г  17 хв 
Краматорськ 19.28 2 хв  19.30 3 г  33 хв 
Дружківка 19.41 1 хв  19.42 3 г  46 хв 
Костянтинівка 20.01 4 г  6 хв 

У розкладі поїзда 7087 Харків-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31