У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7087 Харків-Пас. — Костянтинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7087 сполученням Харків-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 15.45 і прибуває на станцію Костянтинівка о 20.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Основа, Шебелинка, Балаклія, Савинці, Закомельська, Ізюм, Святогірськ, Форпостна, Красний Лиман, Райгородок, Слов'янський курорт, Імені Кожушка, Краматорськ, Дружківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

18.10 № 7087 на дільниці Харків Пас(15.45) -Букине(18.15)курсує зміненим розкладом: Основа 16.05,Безлюдівка 16.08,Зміїв 16.29- 16.30,Занки 16.43,Балаклія 17.16-17.17,Ізюм 18.03-18.04,Букине 18.15

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 15.45
Основа 15.58 2 хв  16.00 13 хв 
Шебелинка 16.52 1 хв  16.53 1 г  7 хв 
Балаклія 17.09 2 хв  17.11 1 г  24 хв 
Савинці 17.26 1 хв  17.27 1 г  41 хв 
Закомельська 17.39 1 хв  17.40 1 г  54 хв 
Ізюм 18.02 2 хв  18.04 2 г  17 хв 
Святогірськ 18.28 2 хв  18.30 2 г  43 хв 
Форпостна 18.41 1 хв  18.42 2 г  56 хв 
Красний Лиман 18.57 2 хв  18.59 3 г  12 хв 
Райгородок 19.09 1 хв  19.10 3 г  24 хв 
Слов'янський курорт 19.16 1 хв  19.17 3 г  31 хв 
Імені Кожушка 19.21 1 хв  19.22 3 г  36 хв 
Краматорськ 19.37 2 хв  19.39 3 г  52 хв 
Дружківка 19.50 1 хв  19.51 4 г  5 хв 
Костянтинівка 20.10 4 г  25 хв 

У розкладі поїзда 7087 Харків-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930