У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7087 Харків-Пас. — Костянтинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7087 сполученням Харків-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 15.45 і прибуває на станцію Костянтинівка о 20.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Зміїв, Слобожанська, Шебелинка, Балаклія, Ізюм, Святогірськ, Форпостна, Красний Лиман, Райгородок, Слов'янський курорт, Імені Кожушка, Краматорськ, Дружківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 15.45
Зміїв 16.29 1 хв  16.30 44 хв 
Слобожанська 16.49 1 хв  16.50 1 г  4 хв 
Шебелинка 16.59 1 хв  17.00 1 г  14 хв 
Балаклія 17.16 1 хв  17.17 1 г  31 хв 
Ізюм 18.03 1 хв  18.04 2 г  18 хв 
Святогірськ 18.28 2 хв  18.30 2 г  43 хв 
Форпостна 18.41 1 хв  18.42 2 г  56 хв 
Красний Лиман 18.57 2 хв  18.59 3 г  12 хв 
Райгородок 19.09 1 хв  19.10 3 г  24 хв 
Слов'янський курорт 19.16 1 хв  19.17 3 г  31 хв 
Імені Кожушка 19.21 1 хв  19.22 3 г  36 хв 
Краматорськ 19.37 2 хв  19.39 3 г  52 хв 
Дружківка 19.50 1 хв  19.51 4 г  5 хв 
Костянтинівка 20.10 4 г  25 хв 

У розкладі поїзда 7087 Харків-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031