У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7088 Костянтинівка — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7088 сполученням Костянтинівка - Харків-Пас. відправляється зі станції Костянтинівка о 06.00 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дружківка, Краматорськ, Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Райгородок, Красний Лиман, Форпостна, Святогірськ, Ізюм, Балаклія.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 06.00
Дружківка 06.19 1 хв  06.20 19 хв 
Краматорськ 06.31 2 хв  06.33 31 хв 
Імені Кожушка 06.47 1 хв  06.48 47 хв 
Слов'янський курорт 06.54 2 хв  06.56 54 хв 
Райгородок 07.01 1 хв  07.02 1 г  1 хв 
Красний Лиман 07.15 2 хв  07.17 1 г  15 хв 
Форпостна 07.30 1 хв  07.31 1 г  30 хв 
Святогірськ 07.41 1 хв  07.42 1 г  41 хв 
Ізюм 08.05 2 хв  08.07 2 г  5 хв 
Балаклія 08.54 1 хв  08.55 2 г  54 хв 
Харків-Пас. 10.22 4 г  22 хв 

У розкладі поїзда 7088 Костянтинівка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31