У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7088 Костянтинівка — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Костянтинівка - Харків номер 7088 відправляється зі станції Костянтинівка о 06.05 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7088 Костянтинівка - Харків пролягає по таким станціям як Дружківка, Краматорськ, Слов'янськ, Слов'янський курорт, Красний Лиман, Форпостна, Святогірськ, Ізюм, Закомельська, Савинці, Балаклія, Шебелинка, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 06.05
Дружківка 06.22 1 хв  06.23 17 хв 
Краматорськ 06.33 2 хв  06.35 28 хв 
Слов'янськ 06.49 11 хв  07.00 44 хв 
Слов'янський курорт 07.11 1 хв  07.12 1 г  6 хв 
Красний Лиман 07.31 3 хв  07.34 1 г  26 хв 
Форпостна 07.47 1 хв  07.48 1 г  42 хв 
Святогірськ 07.58 2 хв  08.00 1 г  53 хв 
Ізюм 08.24 1 хв  08.25 2 г  19 хв 
Закомельська 08.49 1 хв  08.50 2 г  44 хв 
Савинці 09.02 1 хв  09.03 2 г  57 хв 
Балаклія 09.14 1 хв  09.15 3 г  9 хв 
Шебелинка 09.30 1 хв  09.31 3 г  25 хв 
Основа 10.25 1 хв  10.26 4 г  20 хв 
Харків-Пас. 10.39 4 г  34 хв 

У розкладі поїзда 7088 Костянтинівка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28