У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7301 Дарниця — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дарниця - Святошин номер 7301 відправляється зі станції Дарниця о 05.37 і прибуває на станцію Святошин о 06.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7301 Дарниця - Святошин пролягає по таким станціям як Лівий Берег, Видубичі, Київ-Деміївський, Протасів Яр, Київ-Пас., Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 05.37
Лівий Берег 05.42 1 хв  05.43 5 хв 
Видубичі 05.49 1 хв  05.50 12 хв 
Київ-Деміївський 05.52 1 хв  05.53 15 хв 
Протасів Яр 05.57 1 хв  05.58 20 хв 
Київ-Пас. 06.02 2 хв  06.04 25 хв 
Караваєві Дачі 06.09 1 хв  06.10 32 хв 
Київ-Волинський 06.14 2 хв  06.16 37 хв 
Борщагівка 06.22 1 хв  06.23 45 хв 
Святошин 06.29 52 хв 

У розкладі поїзда 7301 Дарниця — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930