У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7306-7307 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7306-7307 відправляється зі станції Святошин о 06.39 і прибуває на станцію Святошин о 08.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7306-7307 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Сирець, Зеніт, Троєщина-2, Київ-Дніпровський, Київська Русанівка, Лівий Берег, Київ-Деміївський, Київ-Пас., Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 06.39
Рубежівський 06.46 1 хв  06.47 7 хв 
Сирець 06.50 1 хв  06.51 11 хв 
Вишгородська 06.55 1 хв  06.56 16 хв 
Зеніт 06.59 1 хв  07.00 20 хв 
Почайна 07.02 1 хв  07.03 23 хв 
Троєщина-2 07.13 1 хв  07.14 34 хв 
Троєщина 07.15 1 хв  07.16 36 хв 
Київ-Дніпровський 07.18 1 хв  07.19 39 хв 
Лівобережна 07.21 1 хв  07.22 42 хв 
Київська Русанівка 07.25 1 хв  07.26 46 хв 
Дарниця 07.28 9 хв  07.37 49 хв 
Лівий Берег 07.42 1 хв  07.43 1 г  3 хв 
Видубичі 07.49 1 хв  07.50 1 г  10 хв 
Київ-Деміївський 07.52 1 хв  07.53 1 г  13 хв 
Протасів Яр 07.57 1 хв  07.58 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 08.02 2 хв  08.04 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 08.09 1 хв  08.10 1 г  30 хв 
Київ-Волинський 08.14 2 хв  08.16 1 г  35 хв 
Борщагівка 08.22 1 хв  08.23 1 г  43 хв 
Святошин 08.29 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7306-7307 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930