У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7307-08 Дарниця — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дарниця - Дарниця номер 7307-08 відправляється зі станції Дарниця о 06.03 і прибуває на станцію Дарниця о 07.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7307-08 Дарниця - Дарниця пролягає по таким станціям як Лівобережна, Троєщина, Троєщина-2, Почайна, Зеніт, Вишгородська, Сирець, Рубежівський, Борщагівка, Київ-Волинський, Караваєві Дачі, Київ-Пас., Видубичі, Лівий Берег.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В добу 17-21.01.2022 з технічнх причин відміняються наступні міські поїзди: - п. № 7307/08 - п. № 7315/16 - п. № 7416 - п. № 7423/24 - п. № 7431

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 06.03
Лівобережна 06.08 1 хв  06.09 5 хв 
Троєщина 06.12 1 хв  06.13 9 хв 
Троєщина-2 06.14 1 хв  06.15 11 хв 
Почайна 06.22 1 хв  06.23 19 хв 
Зеніт 06.25 1 хв  06.26 22 хв 
Вишгородська 06.28 1 хв  06.29 25 хв 
Сирець 06.32 1 хв  06.33 29 хв 
Рубежівський 06.35 1 хв  06.36 32 хв 
Борщагівка 06.46 1 хв  06.47 43 хв 
Київ-Волинський 06.52 2 хв  06.54 49 хв 
Караваєві Дачі 06.58 1 хв  06.59 55 хв 
Київ-Пас. 07.05 1 хв  07.06 1 г  2 хв 
Видубичі 07.20 2 хв  07.22 1 г  17 хв 
Лівий Берег 07.27 1 хв  07.28 1 г  24 хв 
Дарниця 07.33 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 7307-08 Дарниця — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28