У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7311-12 Дарниця — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7311-12 сполученням Дарниця - Дарниця відправляється зі станції Дарниця о 07.02 і прибуває на станцію Дарниця о 08.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лівобережна, Троєщина, Троєщина-2, Почайна, Зеніт, Вишгородська, Сирець, Рубежівський, Борщагівка, Київ-Волинський, Караваєві Дачі, Київ-Пас., Видубичі, Лівий Берег.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 07.02
Лівобережна 07.07 1 хв  07.08 5 хв 
Троєщина 07.11 1 хв  07.12 9 хв 
Троєщина-2 07.13 1 хв  07.14 11 хв 
Почайна 07.21 1 хв  07.22 19 хв 
Зеніт 07.24 1 хв  07.25 22 хв 
Вишгородська 07.27 1 хв  07.28 25 хв 
Сирець 07.31 1 хв  07.32 29 хв 
Рубежівський 07.34 1 хв  07.35 32 хв 
Борщагівка 07.43 1 хв  07.44 41 хв 
Київ-Волинський 07.48 2 хв  07.50 46 хв 
Караваєві Дачі 07.54 1 хв  07.55 52 хв 
Київ-Пас. 08.00 1 хв  08.01 58 хв 
Видубичі 08.10 2 хв  08.12 1 г  8 хв 
Лівий Берег 08.16 1 хв  08.17 1 г  14 хв 
Дарниця 08.22 1 г  20 хв 

У розкладі поїзда 7311-12 Дарниця — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031