У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7312-7313 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7312-7313 відправляється зі станції Святошин о 08.09 і прибуває на станцію Святошин о 09.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7312-7313 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Сирець, Зеніт, Троєщина-2, Київ-Дніпровський, Київська Русанівка, Лівий Берег, Київ-Деміївський, Київ-Пас., Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 08.09
Рубежівський 08.16 1 хв  08.17 7 хв 
Сирець 08.20 1 хв  08.21 11 хв 
Вишгородська 08.25 1 хв  08.26 16 хв 
Зеніт 08.29 1 хв  08.30 20 хв 
Почайна 08.32 1 хв  08.33 23 хв 
Троєщина-2 08.43 1 хв  08.44 34 хв 
Троєщина 08.45 1 хв  08.46 36 хв 
Київ-Дніпровський 08.48 1 хв  08.49 39 хв 
Лівобережна 08.51 1 хв  08.52 42 хв 
Київська Русанівка 08.55 1 хв  08.56 46 хв 
Дарниця 08.58 9 хв  09.07 49 хв 
Лівий Берег 09.12 1 хв  09.13 1 г  3 хв 
Видубичі 09.19 1 хв  09.20 1 г  10 хв 
Київ-Деміївський 09.22 1 хв  09.23 1 г  13 хв 
Протасів Яр 09.27 1 хв  09.28 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 09.32 2 хв  09.34 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 09.39 1 хв  09.40 1 г  30 хв 
Київ-Волинський 09.44 2 хв  09.46 1 г  35 хв 
Борщагівка 09.52 1 хв  09.53 1 г  43 хв 
Святошин 09.59 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7312-7313 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930