У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7316-7317 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7316-7317 відправляється зі станції Святошин о 09.09 і прибуває на станцію Святошин о 10.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7316-7317 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Сирець, Зеніт, Троєщина-2, Київ-Дніпровський, Київська Русанівка, Лівий Берег, Київ-Деміївський, Київ-Пас., Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 09.09
Рубежівський 09.16 1 хв  09.17 7 хв 
Сирець 09.20 1 хв  09.21 11 хв 
Вишгородська 09.25 1 хв  09.26 16 хв 
Зеніт 09.29 1 хв  09.30 20 хв 
Почайна 09.32 1 хв  09.33 23 хв 
Троєщина-2 09.43 1 хв  09.44 34 хв 
Троєщина 09.45 1 хв  09.46 36 хв 
Київ-Дніпровський 09.48 1 хв  09.49 39 хв 
Лівобережна 09.51 1 хв  09.52 42 хв 
Київська Русанівка 09.53 1 хв  09.54 44 хв 
Дарниця 09.58 9 хв  10.07 49 хв 
Лівий Берег 10.12 1 хв  10.13 1 г  3 хв 
Видубичі 10.19 1 хв  10.20 1 г  10 хв 
Київ-Деміївський 10.22 1 хв  10.23 1 г  13 хв 
Протасів Яр 10.27 1 хв  10.28 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 10.32 2 хв  10.34 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 10.39 1 хв  10.40 1 г  30 хв 
Київ-Волинський 10.44 2 хв  10.46 1 г  35 хв 
Борщагівка 10.52 1 хв  10.53 1 г  43 хв 
Святошин 10.59 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7316-7317 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031