У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7319-20 Дарниця — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7319-20 сполученням Дарниця - Дарниця відправляється зі станції Дарниця о 08.20 і прибуває на станцію Дарниця о 09.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лівобережна, Троєщина, Троєщина-2, Почайна, Зеніт, Вишгородська, Сирець, Рубежівський, Борщагівка, Київ-Волинський, Караваєві Дачі, Київ-Пас., Видубичі, Лівий Берег.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 08.20
Лівобережна 08.27 1 хв  08.28 7 хв 
Троєщина 08.31 1 хв  08.32 11 хв 
Троєщина-2 08.33 1 хв  08.34 13 хв 
Почайна 08.41 1 хв  08.42 21 хв 
Зеніт 08.44 1 хв  08.45 24 хв 
Вишгородська 08.47 1 хв  08.48 27 хв 
Сирець 08.51 1 хв  08.52 31 хв 
Рубежівський 08.54 1 хв  08.55 34 хв 
Борщагівка 09.04 1 хв  09.05 44 хв 
Київ-Волинський 09.10 2 хв  09.12 50 хв 
Караваєві Дачі 09.16 1 хв  09.17 56 хв 
Київ-Пас. 09.22 1 хв  09.23 1 г  2 хв 
Видубичі 09.33 8 хв  09.41 1 г  13 хв 
Лівий Берег 09.46 1 хв  09.47 1 г  26 хв 
Дарниця 09.52 1 г  32 хв 

У розкладі поїзда 7319-20 Дарниця — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031