У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7320-7321 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7320-7321 відправляється зі станції Святошин о 10.39 і прибуває на станцію Святошин о 12.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7320-7321 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Сирець, Зеніт, Троєщина-2, Київ-Дніпровський, Київська Русанівка, Лівий Берег, Київ-Деміївський, Київ-Пас., Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 10.39
Рубежівський 10.46 1 хв  10.47 7 хв 
Сирець 10.50 1 хв  10.51 11 хв 
Вишгородська 10.55 1 хв  10.56 16 хв 
Зеніт 10.59 1 хв  11.00 20 хв 
Почайна 11.02 1 хв  11.03 23 хв 
Троєщина-2 11.13 1 хв  11.14 34 хв 
Троєщина 11.15 1 хв  11.16 36 хв 
Київ-Дніпровський 11.18 1 хв  11.19 39 хв 
Лівобережна 11.21 1 хв  11.22 42 хв 
Київська Русанівка 11.25 1 хв  11.26 46 хв 
Дарниця 11.28 9 хв  11.37 49 хв 
Лівий Берег 11.42 1 хв  11.43 1 г  3 хв 
Видубичі 11.49 1 хв  11.50 1 г  10 хв 
Київ-Деміївський 11.52 1 хв  11.53 1 г  13 хв 
Протасів Яр 11.57 1 хв  11.58 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 12.02 2 хв  12.04 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 12.09 1 хв  12.10 1 г  30 хв 
Київ-Волинський 12.14 2 хв  12.16 1 г  35 хв 
Борщагівка 12.22 1 хв  12.23 1 г  43 хв 
Святошин 12.29 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7320-7321 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930