У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7323 Дарниця — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7323 сполученням Дарниця - Борщагівка відправляється зі станції Дарниця о 09.40 і прибуває на станцію Борщагівка о 10.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лівобережна, Троєщина, Троєщина-2, Почайна, Зеніт, Вишгородська, Сирець, Рубежівський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 09.40
Лівобережна 09.45 1 хв  09.46 5 хв 
Троєщина 09.49 1 хв  09.50 9 хв 
Троєщина-2 09.51 1 хв  09.52 11 хв 
Почайна 09.59 1 хв  10.00 19 хв 
Зеніт 10.03 1 хв  10.04 23 хв 
Вишгородська 10.06 1 хв  10.07 26 хв 
Сирець 10.10 1 хв  10.11 30 хв 
Рубежівський 10.13 1 хв  10.14 33 хв 
Борщагівка 10.22 42 хв 

У розкладі поїзда 7323 Дарниця — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031