У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7323 Дарниця — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7323 сполученням Дарниця - Борщагівка відправляється зі станції Дарниця о 09.40 і прибуває на станцію Борщагівка о 10.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лівобережна, Троєщина, Троєщина-2, Почайна, Зеніт, Вишгородська, Сирець, Рубежівський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 09.40
Лівобережна 09.45 1 хв  09.46 5 хв 
Троєщина 09.49 1 хв  09.50 9 хв 
Троєщина-2 09.51 1 хв  09.52 11 хв 
Почайна 09.59 1 хв  10.00 19 хв 
Зеніт 10.03 1 хв  10.04 23 хв 
Вишгородська 10.06 1 хв  10.07 26 хв 
Сирець 10.10 1 хв  10.11 30 хв 
Рубежівський 10.13 1 хв  10.14 33 хв 
Борщагівка 10.22 42 хв 

У розкладі поїзда 7323 Дарниця — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728