У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7325-26 Дарниця — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7325-26 сполученням Дарниця - Борщагівка відправляється зі станції Дарниця о 09.22 і прибуває на станцію Борщагівка о 10.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лівобережна, Троєщина, Троєщина-2, Почайна, Зеніт, Вишгородська, Сирець, Рубежівський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 09.22
Лівобережна 09.27 1 хв  09.28 5 хв 
Троєщина 09.31 1 хв  09.32 9 хв 
Троєщина-2 09.34 1 хв  09.35 12 хв 
Почайна 09.42 2 хв  09.44 20 хв 
Зеніт 09.47 1 хв  09.48 25 хв 
Вишгородська 09.50 1 хв  09.51 28 хв 
Сирець 09.54 1 хв  09.55 32 хв 
Рубежівський 09.57 1 хв  09.58 35 хв 
Борщагівка 10.07 45 хв 

У розкладі поїзда 7325-26 Дарниця — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031