У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7327 Дарниця — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7327 сполученням Дарниця - Борщагівка відправляється зі станції Дарниця о 09.40 і прибуває на станцію Борщагівка о 10.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лівобережна, Троєщина, Троєщина-2, Почайна, Зеніт, Вишгородська, Сирець, Рубежівський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 09.40
Лівобережна 09.45 1 хв  09.46 5 хв 
Троєщина 09.49 1 хв  09.50 9 хв 
Троєщина-2 09.51 1 хв  09.52 11 хв 
Почайна 09.59 1 хв  10.00 19 хв 
Зеніт 10.03 1 хв  10.04 23 хв 
Вишгородська 10.06 1 хв  10.07 26 хв 
Сирець 10.10 1 хв  10.11 30 хв 
Рубежівський 10.13 1 хв  10.14 33 хв 
Борщагівка 10.22 42 хв 

У розкладі поїзда 7327 Дарниця — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031