У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7328-7329 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7328-7329 відправляється зі станції Святошин о 14.39 і прибуває на станцію Святошин о 16.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7328-7329 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Сирець, Зеніт, Троєщина-2, Київ-Дніпровський, Київська Русанівка, Лівий Берег, Протасів Яр, Караваєві Дачі, Борщагівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 14.39
Рубежівський 14.46 1 хв  14.47 7 хв 
Сирець 14.50 1 хв  14.51 11 хв 
Вишгородська 14.55 1 хв  14.56 16 хв 
Зеніт 14.59 1 хв  15.00 20 хв 
Почайна 15.02 1 хв  15.03 23 хв 
Троєщина-2 15.13 1 хв  15.14 34 хв 
Троєщина 15.15 1 хв  15.16 36 хв 
Київ-Дніпровський 15.18 1 хв  15.19 39 хв 
Лівобережна 15.21 1 хв  15.22 42 хв 
Київська Русанівка 15.25 1 хв  15.26 46 хв 
Дарниця 15.28 9 хв  15.37 49 хв 
Лівий Берег 15.42 1 хв  15.43 1 г  3 хв 
Видубичі 15.49 1 хв  15.50 1 г  10 хв 
Протасів Яр 15.57 1 хв  15.58 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 16.02 2 хв  16.04 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 16.09 1 хв  16.10 1 г  30 хв 
Київ-Волинський 16.14 2 хв  16.16 1 г  35 хв 
Борщагівка 16.22 1 хв  16.23 1 г  43 хв 
Святошин 16.29 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7328-7329 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930