У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7332-7333 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7332-7333 відправляється зі станції Святошин о 16.09 і прибуває на станцію Святошин о 17.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7332-7333 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Сирець, Зеніт, Троєщина-2, Київ-Дніпровський, Київська Русанівка, Лівий Берег, Київ-Деміївський, Київ-Пас., Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 16.09
Рубежівський 16.16 1 хв  16.17 7 хв 
Сирець 16.20 1 хв  16.21 11 хв 
Вишгородська 16.25 1 хв  16.26 16 хв 
Зеніт 16.29 1 хв  16.30 20 хв 
Почайна 16.32 1 хв  16.33 23 хв 
Троєщина-2 16.43 1 хв  16.44 34 хв 
Троєщина 16.45 1 хв  16.46 36 хв 
Київ-Дніпровський 16.48 1 хв  16.49 39 хв 
Лівобережна 16.51 1 хв  16.52 42 хв 
Київська Русанівка 16.53 1 хв  16.54 44 хв 
Дарниця 16.58 9 хв  17.07 49 хв 
Лівий Берег 17.12 1 хв  17.13 1 г  3 хв 
Видубичі 17.19 1 хв  17.20 1 г  10 хв 
Київ-Деміївський 17.22 1 хв  17.23 1 г  13 хв 
Протасів Яр 17.27 1 хв  17.28 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 17.32 2 хв  17.34 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 17.39 1 хв  17.40 1 г  30 хв 
Київ-Волинський 17.44 2 хв  17.46 1 г  35 хв 
Борщагівка 17.52 1 хв  17.53 1 г  43 хв 
Святошин 17.59 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7332-7333 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031