У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7336-7337 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7336-7337 відправляється зі станції Святошин о 17.09 і прибуває на станцію Святошин о 18.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7336-7337 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Сирець, Зеніт, Троєщина-2, Київ-Дніпровський, Київська Русанівка, Лівий Берег, Київ-Деміївський, Київ-Пас., Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 17.09
Рубежівський 17.16 1 хв  17.17 7 хв 
Сирець 17.20 1 хв  17.21 11 хв 
Вишгородська 17.25 1 хв  17.26 16 хв 
Зеніт 17.29 1 хв  17.30 20 хв 
Почайна 17.32 1 хв  17.33 23 хв 
Троєщина-2 17.43 1 хв  17.44 34 хв 
Троєщина 17.45 1 хв  17.46 36 хв 
Київ-Дніпровський 17.48 1 хв  17.49 39 хв 
Лівобережна 17.51 1 хв  17.52 42 хв 
Київська Русанівка 17.55 1 хв  17.56 46 хв 
Дарниця 17.58 9 хв  18.07 49 хв 
Лівий Берег 18.12 1 хв  18.13 1 г  3 хв 
Видубичі 18.19 1 хв  18.20 1 г  10 хв 
Київ-Деміївський 18.22 1 хв  18.23 1 г  13 хв 
Протасів Яр 18.27 1 хв  18.28 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 18.32 2 хв  18.34 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 18.39 1 хв  18.40 1 г  30 хв 
Київ-Волинський 18.44 2 хв  18.46 1 г  35 хв 
Борщагівка 18.52 1 хв  18.53 1 г  43 хв 
Святошин 18.59 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7336-7337 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930